Kat.číslo: PA-ES16LI1B
Aku nůžky na větve PROCRAFT ES16Li 1 baterie
Skladem na prodejně:2 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PA-ES16LI1B
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Katalogové číslo: PA-ES16LI1B
Popis
  • díky optimálnímu převodu střižné síly je max. průměr stříhaného dřevnatého materiálu až 25mm
  • nůžky jsou také vybaveny bezpečnostním systémem, který zabraňuje náhodnému spuštění
  • stroj je dodávaný v kartonu včetně JEDNÉ baterie 16V 24Ah, nabíječky, montážních klíčů a tuby na mazivo
  • maximální průměr střihu: 25mm
  • hmotnost 0,9 kg
  • určeny pro rychlé a kvalitní stříhání větví na zahradě
Doporučujeme
Kat.číslo Název Dodání Cena za MJ (ks)
[bez DPH]
Množství
PA-16/2 Baterie akumulátorová, 16V Li-Ion, 2000mAh PROCRAFT 16/2
na dotaz
Kat.číslo: PA-16/2
Baterie akumulátorová, 16V Li-Ion, 2000mAh PROCRAFT 16/2
Produkt není skladem
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 459,00
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-701.010.001
- LED svítilna WI300 - bezdrátové dobíjení včetně bezdrátové nabíječky pro 1 svítilnu - plynule nastavitelné rameno 270° na obě strany, kterým lze nastavit světlo v různých úhlem náklonu - háček k zavěšení výklopný o 180° a otočný o 360° - vestavěný magnet ve spodní části - akumulátor Li-poly 3,7V/1,5Ah - 3 W COB LED na přední straně - 1 W SMD LED v horní části - doba svícení 3W COB LED 3 hodiny, 1W SMD LED 6hodin - doba nabíjení 3-3,5hodiny - světelný tok 3W LED 300lm/ 1W LED 100lm - 5700K - úhel svícení 110° - IP65 - IK08 - bezdrátová 5W nabíječka s magnet ve spodní části