Kat.číslo: PA-ES16LI1B
Aku nůžky na větve PROCRAFT ES16Li 1 baterie
Skladem na prodejně:2 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PA-ES16LI1B
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Katalogové číslo: PA-ES16LI1B
Popis
  • díky optimálnímu převodu střižné síly je max. průměr stříhaného dřevnatého materiálu až 25mm
  • nůžky jsou také vybaveny bezpečnostním systémem, který zabraňuje náhodnému spuštění
  • stroj je dodávaný v kartonu včetně JEDNÉ baterie 16V 24Ah, nabíječky, montážních klíčů a tuby na mazivo
  • maximální průměr střihu: 25mm
  • hmotnost 0,9 kg
  • určeny pro rychlé a kvalitní stříhání větví na zahradě
Doporučujeme
Kat.číslo Název Dodání Cena za MJ (ks)
[bez DPH]
Množství
PA-16/2 Baterie akumulátorová, 16V Li-Ion, 2000mAh PROCRAFT 16/2
na dotaz
Kat.číslo: PA-16/2
Baterie akumulátorová, 16V Li-Ion, 2000mAh PROCRAFT 16/2
Produkt není skladem
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 459,00
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3946
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3946
Skladem na prodejně:4 ks
Kód: FT-28004
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufr