Kat.číslo: PA-ES16LI1B
Aku nůžky na větve PROCRAFT ES16Li 1 baterie
Skladem na prodejně:2 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PA-ES16LI1B
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Katalogové číslo: PA-ES16LI1B
Popis
  • díky optimálnímu převodu střižné síly je max. průměr stříhaného dřevnatého materiálu až 25mm
  • nůžky jsou také vybaveny bezpečnostním systémem, který zabraňuje náhodnému spuštění
  • stroj je dodávaný v kartonu včetně JEDNÉ baterie 16V 24Ah, nabíječky, montážních klíčů a tuby na mazivo
  • maximální průměr střihu: 25mm
  • hmotnost 0,9 kg
  • určeny pro rychlé a kvalitní stříhání větví na zahradě
Doporučujeme
Kat.číslo Název Dodání Cena za MJ (ks)
[bez DPH]
Množství
PA-16/2 Baterie akumulátorová, 16V Li-Ion, 2000mAh PROCRAFT 16/2
na dotaz
Kat.číslo: PA-16/2
Baterie akumulátorová, 16V Li-Ion, 2000mAh PROCRAFT 16/2
Produkt není skladem
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 459,00
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-80S-WIX
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-80S-WIX
Kód: KR-38112
- hydraulický zvedák s nosností do 2000kg - minimální výška pouze 75mm - prodloužené rameno - rychlý zdvih ramene - gumové sedlo
Cena:
Kat.číslo: KR-38112
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-2342 ... až ... KR-2345
- tepelně zušlechtěná hlava - topůrko z tvrdého ořechového dřeva - spojení hlavy a topůrka zajištěné epoxidovou pryskyřicí - kónické hrany - délka 260mm
Cena od:
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Zobrazit varianty
Kód: KR-208.105.000
- 28 dílná souprava nářadí - kleště kombinované - kleště štípací boční - kleště blitzky - nůžky univerzální - šroubovák plochý 6x38mm, 4x100mm, 5x100mm, 6x100mm, 8x150mm - šroubovák PH2x38mm, PH0x75mm, PH1x100mm, PH2x100mm - klíč stavitelný 250mm - kladivo 300g - nůž s ulamovacím hrotem 18mm - náhradní čepele 10ks - uloženo v tašce, s popruhem přes rameno
Kat.číslo: KR-208.105.000
Skladem na prodejně:6 ks
Kód: KR-3964H
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 1 spodní skšíňka s odpadkovým košem - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm - 4 závěsné děrované panely - 1+3+1 zadní výztuhy