Kat.číslo: PA-ES16LI1B
Aku nůžky na větve PROCRAFT ES16Li 1 baterie
Skladem na prodejně:2 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PA-ES16LI1B
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Katalogové číslo: PA-ES16LI1B
Popis
  • díky optimálnímu převodu střižné síly je max. průměr stříhaného dřevnatého materiálu až 25mm
  • nůžky jsou také vybaveny bezpečnostním systémem, který zabraňuje náhodnému spuštění
  • stroj je dodávaný v kartonu včetně JEDNÉ baterie 16V 24Ah, nabíječky, montážních klíčů a tuby na mazivo
  • maximální průměr střihu: 25mm
  • hmotnost 0,9 kg
  • určeny pro rychlé a kvalitní stříhání větví na zahradě
Doporučujeme
Kat.číslo Název Dodání Cena za MJ (ks)
[bez DPH]
Množství
PA-16/2 Baterie akumulátorová, 16V Li-Ion, 2000mAh PROCRAFT 16/2
na dotaz
Kat.číslo: PA-16/2
Baterie akumulátorová, 16V Li-Ion, 2000mAh PROCRAFT 16/2
Produkt není skladem
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 459,00
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.026
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.026
Skladem na prodejně:15 ks
Kód: FX-534227
- hledáte adventní kalendář pro manžela, bratra či kamaráda? - tento adventní kalendář je sen pro každého muže! - každý den si otevře jeden kousek nářadí! - Vánoční dárek pro všechny kutily! - co na Vás čeká dnes? Bude to svítilna, akušroubovák či univerzální vrták? - rozměr: 400 x 470 x 65 mm - hmotnost: 1,95 kg
Cena:
Kat.číslo: FX-534227
Skladem na prodejně:45 ks
Kód: KR-4321
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce