Kat.číslo: PA-ES16LI1B
Aku nůžky na větve PROCRAFT ES16Li 1 baterie
Skladem na prodejně:2 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PA-ES16LI1B
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Katalogové číslo: PA-ES16LI1B
Popis
  • díky optimálnímu převodu střižné síly je max. průměr stříhaného dřevnatého materiálu až 25mm
  • nůžky jsou také vybaveny bezpečnostním systémem, který zabraňuje náhodnému spuštění
  • stroj je dodávaný v kartonu včetně JEDNÉ baterie 16V 24Ah, nabíječky, montážních klíčů a tuby na mazivo
  • maximální průměr střihu: 25mm
  • hmotnost 0,9 kg
  • určeny pro rychlé a kvalitní stříhání větví na zahradě
Doporučujeme
Kat.číslo Název Dodání Cena za MJ (ks)
[bez DPH]
Množství
PA-16/2 Baterie akumulátorová, 16V Li-Ion, 2000mAh PROCRAFT 16/2
na dotaz
Kat.číslo: PA-16/2
Baterie akumulátorová, 16V Li-Ion, 2000mAh PROCRAFT 16/2
Produkt není skladem
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 459,00
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3979
- nosnost 3000 kg,nastavitelná výška 280 až 440mm - podpěra je určena k podepření při montáži a opravách na podvozku vozidla - umístěte na pevný, čistý, adhezivní a vodorovný podklad (ideální je asfaltovaná či betonová plocha) - nutno zabránit samovolnému posunu vozidla - nikdy nezvedejte a nepokládejte na podpěru vozidlo s korozí karosérie a podvozku, hrozí zřícení!! - sada 2 ks
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3979
Skladem na prodejně:3 pár
pár
Kód: KR-3964K-85S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje