Kat.číslo: PA-ES20LI
Aku nůžky na větve PROCRAFT ES20Li
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-ES20LI
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-ES20LI
Popis
  • aku nůžky na větve jsou určeny ke stříhání především ovocných stromů a vinné révy
  • díky optimálnímu převodu střižné síly je max. průměr stříhaného dřevnatého materiálu až 37mm
  • stroj je dodávaný v plastovém kufru včetně dvou akumulátorů 20V /2Ah, nabíječky, montážního klíče a oleje na mazání čepelí
  • nůžky mají dva režimy stříhání, plně otevřené a částečně otevřené
  • chcete-li přepnout, stiskněte spoušť a podržte ji několik sekund, až se ozve zvukový signál
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-102.107.215
VYROBENO V NĚMECKU. - 242 vysoce kvalitních nástrojů v EVA vložkách - kombinované klíče: 5,5 - 32 mm - 1/4" + 3/8" + 1/2" oboustranné ráčny, bity a prodlužovací nástavce - 1/4" ořechy (šestihranné): 3,5 - 14 mm - 3/8" ořechy (6 ks):8 - 24 mm - 1/2" ořechy (6 ks): 10 - 32 mm - nástrčné klíče: E4 - E20 - sortiment kleští - sortiment šroubováků: plochý, TX, PH - příklepové, měřicí a řezné nástroje - sada pilníků - 1/2" nástrčné klíče: 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 -21 - 22 - 24 - 27 - 30 - 32 mm - 1/2" prodlužovací nástavce: 125 + 250 mm - různé adaptéry - svítilna