Kat.číslo: PA-ES20LI
Aku nůžky na větve PROCRAFT ES20Li
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-ES20LI
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-ES20LI
Popis
  • aku nůžky na větve jsou určeny ke stříhání především ovocných stromů a vinné révy
  • díky optimálnímu převodu střižné síly je max. průměr stříhaného dřevnatého materiálu až 37mm
  • stroj je dodávaný v plastovém kufru včetně dvou akumulátorů 20V /2Ah, nabíječky, montážního klíče a oleje na mazání čepelí
  • nůžky mají dva režimy stříhání, plně otevřené a částečně otevřené
  • chcete-li přepnout, stiskněte spoušť a podržte ji několik sekund, až se ozve zvukový signál
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964G
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm a 680x463x35mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy