Kat.číslo: PA-ES20LI
Aku nůžky na větve PROCRAFT ES20Li
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-ES20LI
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-ES20LI
Popis
  • aku nůžky na větve jsou určeny ke stříhání především ovocných stromů a vinné révy
  • díky optimálnímu převodu střižné síly je max. průměr stříhaného dřevnatého materiálu až 37mm
  • stroj je dodávaný v plastovém kufru včetně dvou akumulátorů 20V /2Ah, nabíječky, montážního klíče a oleje na mazání čepelí
  • nůžky mají dva režimy stříhání, plně otevřené a částečně otevřené
  • chcete-li přepnout, stiskněte spoušť a podržte ji několik sekund, až se ozve zvukový signál
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32109
- profesionální Aku vrtačka/šroubovák, bezuhlíkový - celokovové rychlosklíčidlo 2,0 - 13,0mm - max. kroutící moment 50Nm - otáčky 0-400 / 0-1400 ot./min - 2 rychlosti - 15+1 stupňů kroutících momentů - LED osvětlení pracovní plochy -L/P chod - ukazatel nabití - háček na opasek - 33 dílná sada 1/4" bitů - 10 dílná sada vrtáků HSS-G DIN338 - dodáváno v kufříku se 2 bateriemi a nabíječkou