Kat.číslo: PA-ES20LI
Aku nůžky na větve PROCRAFT ES20Li
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-ES20LI
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-ES20LI
Popis
  • aku nůžky na větve jsou určeny ke stříhání především ovocných stromů a vinné révy
  • díky optimálnímu převodu střižné síly je max. průměr stříhaného dřevnatého materiálu až 37mm
  • stroj je dodávaný v plastovém kufru včetně dvou akumulátorů 20V /2Ah, nabíječky, montážního klíče a oleje na mazání čepelí
  • nůžky mají dva režimy stříhání, plně otevřené a částečně otevřené
  • chcete-li přepnout, stiskněte spoušť a podržte ji několik sekund, až se ozve zvukový signál
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32026
- lampa 35W COB LED 230V/50Hz s hliníkovým korpusem - ultra silná, ale úsporná pro optimální širokoúhlé 120° osvětlení - pevný a lehký korpus pro průmyslové nasazení - životnost LED až 50.000 hodin - nízká provozní teplota pro delší životnost - 5m napájecí kabel H05WF 2x0,75mm2 - IP67 ochrana proti silnému proudu vody