Kat.číslo: PA-ES32LI
Aku nůžky na větve Procraft ES32Li
Produkt není skladem
ks
Dostupné od 7/2025
Kat.číslo: PA-ES32LI
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-ES32LI
Popis
  • lehké a výkonné nářadí určené pro efektivní prořezávání větví a keřů
  • bezuhlíkový motor zajišťuje vysokou účinnost, delší životnost a nižší spotřebu energie
  • čepele z oceli SK5 s teflonovým povlakem
  • nastavitelná šířka střihu 7/15/23/35 mm, max. průměr řezu 35 mm
  • displej zobrazuje stav baterie a počet střihů
  • hmotnost 0,85 kg umožňuje snadnou manipulaci a pohodlné dlouhodobé používání
  • napětí: 20 V DC
  • příkon: 150 W
  • obsah balení: Aku nůžky na větve Procraft ES32Li, baterie 20V 2Ah, nabíječka 20V 0,8A, montážní klíče, tuba na mazivo
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-102.107.215
VYROBENO V NĚMECKU. - 242 vysoce kvalitních nástrojů v EVA vložkách - kombinované klíče: 5,5 - 32 mm - 1/4" + 3/8" + 1/2" oboustranné ráčny, bity a prodlužovací nástavce - 1/4" ořechy (šestihranné): 3,5 - 14 mm - 3/8" ořechy (6 ks):8 - 24 mm - 1/2" ořechy (6 ks): 10 - 32 mm - nástrčné klíče: E4 - E20 - sortiment kleští - sortiment šroubováků: plochý, TX, PH - příklepové, měřicí a řezné nástroje - sada pilníků - 1/2" nástrčné klíče: 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 -21 - 22 - 24 - 27 - 30 - 32 mm - 1/2" prodlužovací nástavce: 125 + 250 mm - různé adaptéry - svítilna