Kat.číslo: PA-KR1400
Pila kotoučová PROCRAFT KR1400 185mm
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-KR1400
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-KR1400
Popis
  • silný motor s výkonem 1400W a otáčkami až 5000 zaručuje dlouhou bezporuchovou práci
  • možnost připojení vysavače přes hadici zaručí čisté pracovní prostředí
  • součástí dodávky jsou inbusový klíč, uhlíkové kartáče, paralelní doraz a pilový kotouč 185mm
  • balení karton
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-EX
- přídavné konzole pro instalaci extra hluboké desky mobilio - je zapotřebí jedna konzole na každý spoj skříní - příklad: na 1 volně stojící skříň jsou potřeba 2 konzole (vpravo i vlevo) - příklad: 3 spodní skříně vedle sebe => 4 konzole - 830 x 235 x 70 mm - 3kg