Kat.číslo: PA-KR1400
Pila kotoučová PROCRAFT KR1400 185mm
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-KR1400
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-KR1400
Popis
  • silný motor s výkonem 1400W a otáčkami až 5000 zaručuje dlouhou bezporuchovou práci
  • možnost připojení vysavače přes hadici zaručí čisté pracovní prostředí
  • součástí dodávky jsou inbusový klíč, uhlíkové kartáče, paralelní doraz a pilový kotouč 185mm
  • balení karton
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-BLK-004
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-BLK-004
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-3964K-H504IX
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska INOX tl. 38mm