Kat.číslo: PA-KR1400
Pila kotoučová PROCRAFT KR1400 185mm
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-KR1400
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-KR1400
Popis
  • silný motor s výkonem 1400W a otáčkami až 5000 zaručuje dlouhou bezporuchovou práci
  • možnost připojení vysavače přes hadici zaručí čisté pracovní prostředí
  • součástí dodávky jsou inbusový klíč, uhlíkové kartáče, paralelní doraz a pilový kotouč 185mm
  • balení karton
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28004
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufr