Kat.číslo: PA-PSL2400
Zahradní drtič větví nožový PROCRAFT PSL2400
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-PSL2400
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-PSL2400
Popis
  • zahradní drtič větví nožový Procraft PSL2400 je určen k drcení větví do průměru 40 mm
  • silný motor s příkonem 2400 W a otáčky 4200 zaručují dostatečný výkon a dlouhodobou bezporuchovou práci
  • záchytný pytel o objemu 35 litrů, který pojme větší množství odpadu, čímž ušetří váš čas
  • nízká hmotnost a transportní kola zaručují snadnou přepravu
  • součástí dodávky je pěchovadlo, záchytný pytel
  • balení karton
Nejprodávanější produkty
Kód: LO-25400
- čtyři kusy elastických gumových úchytek/napínáků - délka gumové smyčky 200mm - zajišťovací/provlékací kulička - použití: na plachty, reklamní banery, kotvení plachet párty stanů ke konstrukci