Kat.číslo: PA-PSL2400
Zahradní drtič větví nožový PROCRAFT PSL2400
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-PSL2400
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-PSL2400
Popis
  • zahradní drtič větví nožový Procraft PSL2400 je určen k drcení větví do průměru 40 mm
  • silný motor s příkonem 2400 W a otáčky 4200 zaručují dostatečný výkon a dlouhodobou bezporuchovou práci
  • záchytný pytel o objemu 35 litrů, který pojme větší množství odpadu, čímž ušetří váš čas
  • nízká hmotnost a transportní kola zaručují snadnou přepravu
  • součástí dodávky je pěchovadlo, záchytný pytel
  • balení karton
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-H504
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska Multiplex tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-H504
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-4321
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce