Kat.číslo: PA-PSL2400
Zahradní drtič větví nožový PROCRAFT PSL2400
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-PSL2400
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-PSL2400
Popis
  • zahradní drtič větví nožový Procraft PSL2400 je určen k drcení větví do průměru 40 mm
  • silný motor s příkonem 2400 W a otáčky 4200 zaručují dostatečný výkon a dlouhodobou bezporuchovou práci
  • záchytný pytel o objemu 35 litrů, který pojme větší množství odpadu, čímž ušetří váš čas
  • nízká hmotnost a transportní kola zaručují snadnou přepravu
  • součástí dodávky je pěchovadlo, záchytný pytel
  • balení karton
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-9S-K2IX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38 mm obsahuje: - 2x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříňka spodní 2 dveře - 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x deska Inox 1361x463x35mm - 2x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 2x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory