Kat.číslo: PA-PSL2500
Zahradní drtič větví nožový PROCRAFT PSL2500
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-PSL2500
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-PSL2500
Popis
  • zahradní drtič větví nožový Procraft PSL2500 je určen k drcení větví do průměru 40mm
  • silný motor s příkonem 2500 W a otáčky 4050 zaručuje dostatečný výkon a dlouhodobou bezporuchovou práci
  • sběrací koš o objemu 50 litrů, který pojmevětší množství odpadu, čímž ušetří váš čas
  • nízká hmotnost a transportní kola zaručují snadnou přepravu
  • součástí dodávky je pěchovadlo, záchytný pytel
  • balení karton
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3833
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3833
Skladem na prodejně:4 ks
Kód: FT-28065
- LED světlo AKU 30 W - konstrukce LED reflektoru umožňuje mnoho variant umístění a směrování světla dle reflektoru - výkonný LED reflektor s příjemným světlem odpovídající dennímu světlu - úhel světla 120 ° - barevná teplota 6000 k - světelný tok - 3 úrovně 1800 - 1000 - 500 lm - hmotnost bez baterie 1.6 kg - baterii lze zakrýt průhledným krytem čímž je dosaženo krytí IP 44 - AKU reflektor je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion batarie 2.0 Ah a4.0 Ah ve všech strojích takto označených -Li-ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv - nabíjecí čas 45 min. - pro práci s předpokladem delšího nároku na svícení doporučujeme použítbaterii s kapacitou 4.0 Ah (28081) - nabíjecí čas 90 min - dodáváno bez baterie a nabíječky - lze objednat baterie 2.0 Ah - 28080, baterie 4.0 Ah - 28081, nabíječka 2.4 A - 28085, nabíječka 4.0 A - 28086