Kat.číslo: PA-PSL2500
Zahradní drtič větví nožový PROCRAFT PSL2500
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-PSL2500
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-PSL2500
Popis
  • zahradní drtič větví nožový Procraft PSL2500 je určen k drcení větví do průměru 40mm
  • silný motor s příkonem 2500 W a otáčky 4050 zaručuje dostatečný výkon a dlouhodobou bezporuchovou práci
  • sběrací koš o objemu 50 litrů, který pojmevětší množství odpadu, čímž ušetří váš čas
  • nízká hmotnost a transportní kola zaručují snadnou přepravu
  • součástí dodávky je pěchovadlo, záchytný pytel
  • balení karton
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964GIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - pracovní deska INOX obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm a 680x463x35mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy