Kat.číslo: PA-PSL2500
Zahradní drtič větví nožový PROCRAFT PSL2500
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-PSL2500
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-PSL2500
Popis
  • zahradní drtič větví nožový Procraft PSL2500 je určen k drcení větví do průměru 40mm
  • silný motor s příkonem 2500 W a otáčky 4050 zaručuje dostatečný výkon a dlouhodobou bezporuchovou práci
  • sběrací koš o objemu 50 litrů, který pojmevětší množství odpadu, čímž ušetří váš čas
  • nízká hmotnost a transportní kola zaručují snadnou přepravu
  • součástí dodávky je pěchovadlo, záchytný pytel
  • balení karton
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.024
- 8 dílná sada šroubováků - plochý 3, 4, 5, 6, 8mm - PH0, PH1, PH2 - přesné a praktické uložení nářadí ve speciální EVA vložce