Kat.číslo: PA-PSL2800
Zahradní drtič větví válcový PROCRAFT PSL2800
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-PSL2800
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-PSL2800
Popis
  • zahradní drtič větví válcový Procraft PSL2800 je určen k drcení větví do průměru 44mm
  • silný asynchronní motor s příkonem 2800 W a otáčkami 6000 zaručuje dostatečný výkon pro dlouhodobou bezporuchovou práci
  • sběrací zásobník o objemu55 litrů, který pojme větší množství odpadu, čímž ušetří váš čas
  • nízká hmotnost a transportní kola zaručují snadnou přepravu
  • drtící válec produkuje větší štěpky než nožový drtič
  • součástí dodávky je pěchovadlo, záchytný pytel
  • balení karton
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964E
- rohový modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 5 závěsných skříněk s plynovou pružinou - 1 závěsná skříňka rohová - 1 vysoká skříň 1-dvéřová a 1 dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 8-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka na kolečkách se 7-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s odpadkovýn košem - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka rohová - 1 Multiplex pracovní deska v rozměru 1361x463x35mm, 1 v rozměru 2041x463x35mm a 1 rohová deska - 5+2 zadní děrované panely - 2+5+2 zadní výztuhy