Kat.číslo: RC-8951000124
Sada hydraulického rozpínacího zařízení 4000kg - kufr HRS04
do týdne
Kat.číslo: RC-8951000124
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: RC-8951000124
Nejprodávanější produkty
Cena od:
SKLAD BRNO
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Zobrazit varianty
Kód: KR-101.107.200
- dílenský vozík LT700 7 zásuvek BASIC LINE - konstrukce z tenkého, avšak silného a odolného materiálu - centrální zámek všech zásuvek - nosnost na zásuvku: 45 kg - výsuvnost zásuvek: 100% - rozměry: Š 720 x H 475 x V 1000mm - rozměrzásuvek: 600 x 400 mm - určen pro moduly Basic Line či PROFI Line