Kat.číslo: RC-8951000131
Hydraulický zvedák převodovky 1180-2010mm 300kg GHN300
Produkt není skladem
na dotaz
do týdne
Kat.číslo: RC-8951000131
Produkt není skladem
Katalogové číslo: RC-8951000131
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964A-BLK-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964A-BLK-EX
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Kód: KR-2585-34
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-2585-34
Skladem na prodejně:4 ks
ks
Kód: KR-101.107.200
- dílenský vozík LT700 7 zásuvek BASIC LINE - konstrukce z tenkého, avšak silného a odolného materiálu - centrální zámek všech zásuvek - nosnost na zásuvku: 45 kg - výsuvnost zásuvek: 100% - rozměry: Š 720 x H 475 x V 1000mm - rozměrzásuvek: 600 x 400 mm - určen pro moduly Basic Line či PROFI Line