Kat.číslo: RC-8951000330
Pneumatická bruska na pneumatiky 2800rpm RC7088
do týdne
Kat.číslo: RC-8951000330
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: RC-8951000330
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964F
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 2 vysoké skříně se 3-mi policemi - 1 spodní skříňka s 9-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm - 4 závěsné děrované panely - 2+3 zadní výztuhy
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964F
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-102.207.002
- MADE IN GERMANY - 74ks nářadí uloženo v 6 speciálních vložkách z pěny (EVA) 20 x 40 cm - 6 plně vybavených modulů -> 2 vybavené zásuvky - klíče očkoploché: 8 - 24mm - klíče ráčnové: 8 - 19mm - ráčny 1/4" + 1/2" - nástavce 1/4": 4,0- 14mm - nástavce 1/2": 14 - 32mm - sada kleští segerových 4ks - sady šroubováků ploché + křížové + Torx - sady klíčů "T" rukojeť Inbus + Torx - sada kladiv a paličky - sada pilníků, kartáč, posuvné měřidlo - dílenský vozík LT700 5 zásuvek Basic Line Germany - konstrukce z tenkého, avšak silného a odolného materiálu - centrální zámek všech zásuvek - nosnost na zásuvku: 45 kg - výsuvnost zásuvek: 100% - nosnost (bez pohybu): 450 kg - rozměry: Š 720 x H 475 x V 1000mm