Kat.číslo: RC-8951000410
Pneumatická nýtovačka M3 - M12 RC6758
do týdne
Kat.číslo: RC-8951000410
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: RC-8951000410
Popis
  • profesionální a pohodlné zpracování nýtovacích matic od M3 do M12 ve všech materiálech a stylech
  • možnost zpracovávat nýtovací matice od M3 do M12 ve všech materiálech a stylech
  • síla až 24,0kN
  • automatická funkce pro navlékání a povolování nýtovacích matic pro rychlé zpracování
  • přesné nastavení zdvihu od 1 -7 mm
  • nízké vibrace a nízký zpětný ráz
  • kompozitní rukojeť s izolací pro příjemnou práci i v chladném prostředí
  • připojení vzduchu s možností otáčení o 360°
  • materiál válce z průmyslové hliníkové slitiny
  • flexibilní
Parametry
Délka (mm) 280
Doporučený vnitřní průměr hadice (mm) 8
Hladina akustického tlaku/DIN dB(A) 77.8
Hmotnost (kg) 2.2
Připojovací závit (inch) 1/4
Spotřeba vzduchu - průměrná (l/min) 24
Vibrace (m/s2) do 2,5
Výška (mm) 280
Nejprodávanější produkty
Cena od:
SKLAD BRNO
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Zobrazit varianty
Kód: KR-101.107.200
- dílenský vozík LT700 7 zásuvek BASIC LINE - konstrukce z tenkého, avšak silného a odolného materiálu - centrální zámek všech zásuvek - nosnost na zásuvku: 45 kg - výsuvnost zásuvek: 100% - rozměry: Š 720 x H 475 x V 1000mm - rozměrzásuvek: 600 x 400 mm - určen pro moduly Basic Line či PROFI Line