Kat.číslo: VS-AOK16B
Odpouštěč kondenzátu AOK16B
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: VS-AOK16B
Odpouštěč kondenzátu AOK16B
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: VS-AOK16B
Popis
  • provedení AOK16B pro interní montáž do vnitřní strany nádobek filtrů
  • závitové připojení, výstup odpouštění s trnem pro připojení hadičky
  • tlak 16 bar
  • odpouštění 8 mm
Parametry
Hmotnost (kg) 0,04
Připojovací závit (inch) 1/2
Rozměry (mm) 39 x 39 x 90
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964DIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 9-ti zásuvkami - 1 spodnískříňka na kolečkách se 7-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s odpadkovým košem - 1 nerez pracovní deska v rozměru 2041x463x38mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy