Kat.číslo: VS-AOK16B
Odpouštěč kondenzátu AOK16B
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: VS-AOK16B
Odpouštěč kondenzátu AOK16B
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: VS-AOK16B
Popis
  • provedení AOK16B pro interní montáž do vnitřní strany nádobek filtrů
  • závitové připojení, výstup odpouštění s trnem pro připojení hadičky
  • tlak 16 bar
  • odpouštění 8 mm
Parametry
Hmotnost (kg) 0,04
Připojovací závit (inch) 1/2
Rozměry (mm) 39 x 39 x 90
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-EX
- přídavné konzole pro instalaci extra hluboké desky mobilio - je zapotřebí jedna konzole na každý spoj skříní - příklad: na 1 volně stojící skříň jsou potřeba 2 konzole (vpravo i vlevo) - příklad: 3 spodní skříně vedle sebe => 4 konzole - 830 x 235 x 70 mm - 3kg