Kat.číslo: VS-AOK16B
Odpouštěč kondenzátu AOK16B
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: VS-AOK16B
Odpouštěč kondenzátu AOK16B
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: VS-AOK16B
Popis
  • provedení AOK16B pro interní montáž do vnitřní strany nádobek filtrů
  • závitové připojení, výstup odpouštění s trnem pro připojení hadičky
  • tlak 16 bar
  • odpouštění 8 mm
Parametry
Hmotnost (kg) 0,04
Připojovací závit (inch) 1/2
Rozměry (mm) 39 x 39 x 90
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-4170
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4170
Skladem na prodejně:3 ks
Kód: KR-3964K-HS745H-K4-E
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska z bukové překližky Multiplex 680x696x35mm s ochranným lakem z lněného oleje - obsahuje: - 4x skříňka horní - 2x vysoká skříň 1 dveře, 4 police - skříň spodní 2 dveře - skříň spodní 4 zásuvky - skříň spodní 5 zásuvek - 2 x pracovní deska z bukové překližky Multiplex - skříň spodní 7 zásuvek na kolečkách - zadní výztuhy, děrované panely a konzole pro montáž