VS-ASFL12 Úhelník upevňovací pro AF,AL - 1/2" 1
SKLADEM
Kat.číslo: VS-ASFL12
Úhelník upevňovací pro AF,AL - 1/2"
Skladem na prodejně:1 ks
SKLADEM
Kat.číslo: VS-ASFL12
Skladem na prodejně:1 ks
VS-ASFL14 Úhelník upevňovací pro AF,AL - 1/4" 1
Kat.číslo: VS-ASFL14
Úhelník upevňovací pro AF,AL - 1/4"
Skladem na prodejně:2 ks
Kat.číslo: VS-ASFL14
Skladem na prodejně:2 ks
VS-ASFL38 Úhelník upevňovací pro AF,AL - 3/8" 1
Kat.číslo: VS-ASFL38
Úhelník upevňovací pro AF,AL - 3/8"
Kat.číslo: VS-ASFL38
Popis
  • pro výrobek AF12, AL12
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-2241
- vystřihovací nůžky na plech s pákovým převodem na krátké tvarové střihy - břity přizpůsobeny pro střih přímý a levé oblouky - břity mají mikro ozubení, které zamezuje sesmeknutí plechu mimo osu střihu - ergonomická rukojeť - max. tloušťka plechu 1,2mm - délka kleští 250mm
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-2241
Skladem na prodejně:6 ks
ks
Kód: KR-101.517.000
- 7 zásuvek s plnovýsuvem na kuličkových ložiskách - centrální zamykání všech zásuvek cylindrickým zámkem - ochrana proti překlopení (zabraňuje současnému otevření několika zásuvek) - možnosti uložení nářadí na boční stěně i na pracovníploše, - inteligentní využití prostoru s dalšími malými bočními zásuvkami na obou stranách - boční stěny s perforovaným nástěnným roštem pro optimální kompatibilitu s našimi hákové systémy - celoobvodová ochrana nárazníku z ABS a TPR - nejvyšší řada dílenských vozíků - rozměr vozíku: V 1000 x H 479 x Š 1119 mm - rozměr zásuvky: Š 800 x H 400 mm - rozměr přídavných bočních zásuvek: Š 300 x H 300 x V 50 mm
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-101.517.000
Produkt není skladem
ks
Kód: KR-3964K-H504
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska Multiplex tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje