VS-DVDY12-18-1ES Krabice průchozí DVD 18mm+1/2" 1xrychlospojka 1
do týdne
Kat.číslo: VS-DVDY12-18-1ES
Krabice průchozí DVD 18mm+1/2" 1xrychlospojka
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-DVDY12-18-1ES
Produkt není skladem
VS-DVDY12-18-2ES Krabice průchozí DVD 18mm+1/2" 2xrychlospojka 1
Kat.číslo: VS-DVDY12-18-2ES
Krabice průchozí DVD 18mm+1/2" 2xrychlospojka
Kat.číslo: VS-DVDY12-18-2ES
VS-DVDY12-18-3ES Krabice průchozí DVD 18mm+1/2" 3xrychlospojka 1
Krabice průchozí DVD 18mm+1/2" 3xrychlospojka
  • čtyři otvory pro montáž na zeď
  • pracovní tlak 15 bar, s certifikátem
  • pracovní teplota -10/+50°C
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-DVDY12-18-1ES 85 x 85 x 90 18mm+G1/2" / 1xrych.DN7,2