VS-DVDY12-22-1 Krabice průchozí DVD 22mm+1/2" 1x1/2" 1
do týdne
Kat.číslo: VS-DVDY12-22-1
Krabice průchozí DVD 22mm+1/2" 1x1/2"
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-DVDY12-22-1
Produkt není skladem
VS-DVDY12-22-2 Krabice průchozí DVD 22mm+1/2" 2x1/2" 1
Kat.číslo: VS-DVDY12-22-2
Krabice průchozí DVD 22mm+1/2" 2x1/2"
Kat.číslo: VS-DVDY12-22-2
VS-DVDY12-22-3 Krabice průchozí DVD 22mm+1/2" 3x1/2" 1
Krabice průchozí DVD 22mm+1/2" 3x1/2"
Popis
  • krabice určená pro zakončování či rozdělování větví potrubních rozvodů
  • dva závity v ose - možnost dalšího rozdělování či odkalování kondenzátu z větví
  • čtyři otvory pro montáž na zeď
  • pracovní tlak 15 bar, s certifikátem
  • pracovní teplota -10/+50°C
  • tělo z černého nylonu PA6, závitové vložky z mosazi
  • namontovatené rychlospojky ve velikosti DN7,2 z mosazi
  • spojky na vstupech ze systému Tectite Air pro rychlé připojování trubek
Parametry
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-DVDY12-22-1 85 x 55 x 92 22mm+G1/2" / 1xG1/2"