VS-DVDYK12-18-1 Krabice průchozí DVD 18mm+kohout+1/2" 1x1/2" 1
do týdne
Kat.číslo: VS-DVDYK12-18-1
Krabice průchozí DVD 18mm+kohout+1/2" 1x1/2"
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-DVDYK12-18-1
Produkt není skladem
VS-DVDYK12-18-2 Krabice průchozí DVD 18mm+kohout+1/2" 2x1/2" 1
Kat.číslo: VS-DVDYK12-18-2
Krabice průchozí DVD 18mm+kohout+1/2" 2x1/2"
Kat.číslo: VS-DVDYK12-18-2
VS-DVDYK12-18-3 Krabice průchozí DVD 18mm+kohout+1/2" 3x1/2" 1
Krabice průchozí DVD 18mm+kohout+1/2" 3x1/2"
  • čtyři otvory pro montáž na zeď
  • pracovní tlak 15 bar, s certifikátem
  • pracovní teplota -10/+50°C
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-DVDYK12-18-1 85 x 61 x 138 18mm+G1/2" / 1xG1/2"