VS-DVDYK12-18-1ES Krabice průchozí DVD 18mm+kohout+1/2" 1xrychlospojka 1
do týdne
Kat.číslo: VS-DVDYK12-18-1ES
Krabice průchozí DVD 18mm+kohout+1/2" 1xrychlospojka
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-DVDYK12-18-1ES
Produkt není skladem
VS-DVDYK12-18-2ES Krabice průchozí DVD 18mm+kohout+1/2" 2xrychlospojka 1
Kat.číslo: VS-DVDYK12-18-2ES
Krabice průchozí DVD 18mm+kohout+1/2" 2xrychlospojka
Kat.číslo: VS-DVDYK12-18-2ES
VS-DVDYK12-18-3ES Krabice průchozí DVD 18mm+kohout+1/2" 3xrychlospojka 1
Krabice průchozí DVD 18mm+kohout+1/2" 3xrychlospojka
Popis
  • krabice určená pro zakončování či rozdělování větví potrubních rozvodů
  • dva závity v ose - možnost dalšího rozdělování či odkalování kondenzátu z větví
  • čtyři otvory pro montáž na zeď
  • pracovní tlak 15 bar, s certifikátem
  • pracovní teplota -10/+50°C
  • tělo z černého nylonu PA6, závitové vložky z mosazi
  • namontovatené rychlospojky ve velikosti DN7,2 z mosazi
  • spojky na vstupech ze systému Tectite Air pro rychlé připojování trubek
Parametry
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-DVDYK12-18-1ES 85 x 85 x 128 18mm+G1/2" / 1rych.DN7,2