VS-DVDYY-15-1 Krabice průchozí DVD 2x15mm 1x1/2" 1
do týdne
Kat.číslo: VS-DVDYY-15-1
Krabice průchozí DVD 2x15mm 1x1/2"
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-DVDYY-15-1
Produkt není skladem
VS-DVDYY-15-2 Krabice průchozí DVD 2x15mm 2x1/2" 1
Kat.číslo: VS-DVDYY-15-2
Krabice průchozí DVD 2x15mm 2x1/2"
Kat.číslo: VS-DVDYY-15-2
VS-DVDYY-15-3 Krabice průchozí DVD 2x15mm 3x1/2" 1
Kat.číslo: VS-DVDYY-15-3
Krabice průchozí DVD 2x15mm 3x1/2"
Kat.číslo: VS-DVDYY-15-3
Popis
  • krabice určená pro zakončování či rozdělování větví potrubních rozvodů
  • dva závity v ose - možnost dalšího rozdělování či odkalování kondenzátu z větví
  • čtyři otvory pro montáž na zeď
  • pracovní tlak 15 bar, s certifikátem
  • pracovní teplota -10/+50°C
  • tělo z černého nylonu PA6, závitové vložky z mosazi
  • namontovatené rychlospojky ve velikosti DN7,2 z mosazi
  • spojky na vstupech ze systému Tectite Air pro rychlé připojování trubek
Parametry
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-DVDYY-15-1 85 x 55 x 120 15mm+15mm / 1xG1/2"