VS-DVDYY-15-1ES Krabice průchozí DVD 2x15mm 1xrychlospojka 1
do týdne
Kat.číslo: VS-DVDYY-15-1ES
Krabice průchozí DVD 2x15mm 1xrychlospojka
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-DVDYY-15-1ES
Produkt není skladem
VS-DVDYY-15-2ES Krabice průchozí DVD 2x15mm 2xrychlospojka 1
Kat.číslo: VS-DVDYY-15-2ES
Krabice průchozí DVD 2x15mm 2xrychlospojka
Kat.číslo: VS-DVDYY-15-2ES
VS-DVDYY-15-3ES Krabice průchozí DVD 2x15mm 3xrychlospojka 1
Kat.číslo: VS-DVDYY-15-3ES
Krabice průchozí DVD 2x15mm 3xrychlospojka
Kat.číslo: VS-DVDYY-15-3ES
  • čtyři otvory pro montáž na zeď
  • pracovní tlak 15 bar, s certifikátem
  • pracovní teplota -10/+50°C
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-DVDYY-15-1ES 85 x 85 x 120 15mm+15mm / 1xrych.DN7,2