Kat.číslo: VS-ES38NI
Vsuvka Standard 3/8" vnitřní
Skladem na prodejně:2 ks
ks
SKLADEM
Kat.číslo: VS-ES38NI
Vsuvka Standard 3/8" vnitřní
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Katalogové číslo: VS-ES38NI
Popis
  • standardní řada
  • provedení z mosazi
  • pracovní tlak 35bar
  • pracovní teplota -20/+100°C
  • určeno pro stlačený vzduch v průmyslu a řemeslnictví
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-87S-WIX
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38mm