Kat.číslo: VS-ESM38A
Rychlospojka Mini 3/8" vnější
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: VS-ESM38A
Rychlospojka Mini 3/8" vnější
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: VS-ESM38A
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-03
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964-03
Skladem na prodejně:5 ks
Kód: KR-105.301.015
- 6 dílná sada hrotů - přesné a praktické uložení nářadí ve speciální EVA vložce
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.015
Skladem na prodejně:7 ks
Kód: KR-3964K-H5049-K4IX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38 mm obsahuje: - 4x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříň 1 dveře, 4 police, uzamykatelná, 600x458x2000mm - 1x skříňka spodní 4 zásuvky 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm - 3x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x deska INOX 680x463x38mm - 1x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 1x deska INOX2041x463x38mm - 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 4x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory