VS-EVDY-15-1ES Krabice ukončovací EVD 15mm 1xrychlospojka 1
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDY-15-1ES
Krabice ukončovací EVD 15mm 1xrychlospojka
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDY-15-1ES
Produkt není skladem
VS-EVDY-15-2ES Krabice ukončovací EVD 15mm 2xrychlospojka 1
Kat.číslo: VS-EVDY-15-2ES
Krabice ukončovací EVD 15mm 2xrychlospojka
Kat.číslo: VS-EVDY-15-2ES
VS-EVDY-15-3ES Krabice ukončovací EVD 15mm 3xrychlospojka 1
Kat.číslo: VS-EVDY-15-3ES
Krabice ukončovací EVD 15mm 3xrychlospojka
Kat.číslo: VS-EVDY-15-3ES
  • závitové vložky z mosazi
  • pracovní tlat 15 bar
  • pracovní teplota -10/+50°C
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-EVDY-15-1ES 85 x 85 x 90 spojka 15mm/1x rych.DN7,2