VS-EVDY-18-1 Krabice ukončovací EVD 18mm 1x1/2" 1
SKLADEM
Kat.číslo: VS-EVDY-18-1
Krabice ukončovací EVD 18mm 1x1/2"
Skladem na prodejně:1 ks
SKLADEM
Kat.číslo: VS-EVDY-18-1
Skladem na prodejně:1 ks
VS-EVDY-18-2 Krabice ukončovací EVD 18mm 2x1/2" 1
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDY-18-2
Krabice ukončovací EVD 18mm 2x1/2"
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDY-18-2
Produkt není skladem
VS-EVDY-18-3 Krabice ukončovací EVD 18mm 3x1/2" 1
Kat.číslo: VS-EVDY-18-3
Krabice ukončovací EVD 18mm 3x1/2"
Kat.číslo: VS-EVDY-18-3
Popis
  • krabice určená pro zakončování větví potrubních rozvodů
  • čtyči otvory pro možnost montáže na zeď
  • tělo z černého nylonu PA6
  • závitové vložky z mosazi
  • pracovní tlat 15 bar
  • pracovní teplota -10/+50°C
  • určeno pro zakončení potrubních rozvodů stlačeného vzduchu v průmyslu a řemeslnictví
Parametry
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-EVDY-18-1 85 x 55 x 90 spojka 18mm/1xG 1/2"