VS-EVDY-22-1 Krabice ukončovací EVD 22mm 1x1/2" 1
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDY-22-1
Krabice ukončovací EVD 22mm 1x1/2"
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDY-22-1
Produkt není skladem
VS-EVDY-22-2 Krabice ukončovací EVD 22mm 2x1/2" 1
Kat.číslo: VS-EVDY-22-2
Krabice ukončovací EVD 22mm 2x1/2"
Kat.číslo: VS-EVDY-22-2
VS-EVDY-22-3 Krabice ukončovací EVD 22mm 3x1/2" 1
Kat.číslo: VS-EVDY-22-3
Krabice ukončovací EVD 22mm 3x1/2"
Kat.číslo: VS-EVDY-22-3
  • závitové vložky z mosazi
  • pracovní tlat 15 bar
  • pracovní teplota -10/+50°C
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-EVDY-22-1 85 x 55 x 92 spojka 22mm/1xG 1/2"