VS-EVDYK-18-1 Krabice ukončovací EVD 18mm+kohout 1x1/2" 1
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDYK-18-1
Krabice ukončovací EVD 18mm+kohout 1x1/2"
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDYK-18-1
Produkt není skladem
VS-EVDYK-18-2 Krabice ukončovací EVD 18mm+kohout 2x1/2" 1
Kat.číslo: VS-EVDYK-18-2
Krabice ukončovací EVD 18mm+kohout 2x1/2"
Kat.číslo: VS-EVDYK-18-2
VS-EVDYK-18-3 Krabice ukončovací EVD 18mm+kohout 3x1/2" 1
Kat.číslo: VS-EVDYK-18-3
Krabice ukončovací EVD 18mm+kohout 3x1/2"
Kat.číslo: VS-EVDYK-18-3
Popis
  • krabice určená pro zakončování větví potrubních rozvodů
  • čtyči otvory pro možnost montáže na zeď
  • tělo z černého nylonu PA6
  • závitové vložky z mosazi
  • pracovní tlat 15 bar
  • pracovní teplota -10/+50°C
  • určeno pro zakončení potrubních rozvodů stlačeného vzduchu v průmyslu a řemeslnictví
Parametry
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-EVDYK-18-1 85 x 61 x 138 spojka 18mm / 1xG1/2"