VS-EVDYK-18-1ES Krabice ukončovací EVD 18mm+kohout 1xrychlospojka 1
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDYK-18-1ES
Krabice ukončovací EVD 18mm+kohout 1xrychlospojka
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDYK-18-1ES
Produkt není skladem
VS-EVDYK-18-2ES Krabice ukončovací EVD 18mm+kohout 2xrychlospojka 1
Kat.číslo: VS-EVDYK-18-2ES
Krabice ukončovací EVD 18mm+kohout 2xrychlospojka
Kat.číslo: VS-EVDYK-18-2ES
VS-EVDYK-18-3ES Krabice ukončovací EVD 18mm+kohout 3xrychlospojka 1
Kat.číslo: VS-EVDYK-18-3ES
Krabice ukončovací EVD 18mm+kohout 3xrychlospojka
Kat.číslo: VS-EVDYK-18-3ES
  • závitové vložky z mosazi
  • pracovní tlat 15 bar
  • pracovní teplota -10/+50°C
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-EVDYK-18-1ES 85 x 85 x 138 spojka 18mm / 1xrych.DN7,2