VS-EVDYK-22-1 Krabice ukončovací EVD 22mm+kohout 1x1/2" 1
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDYK-22-1
Krabice ukončovací EVD 22mm+kohout 1x1/2"
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDYK-22-1
Produkt není skladem
VS-EVDYK-22-2 Krabice ukončovací EVD 22mm+kohout 2x1/2" 1
Kat.číslo: VS-EVDYK-22-2
Krabice ukončovací EVD 22mm+kohout 2x1/2"
Kat.číslo: VS-EVDYK-22-2
VS-EVDYK-22-3 Krabice ukončovací EVD 22mm+kohout 3x1/2" 1
Kat.číslo: VS-EVDYK-22-3
Krabice ukončovací EVD 22mm+kohout 3x1/2"
Kat.číslo: VS-EVDYK-22-3
  • závitové vložky z mosazi
  • pracovní tlat 15 bar
  • pracovní teplota -10/+50°C
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-EVDYK-22-1 85 x 61 x 140 spojka 22mm / 1xG1/2"