VS-MFRE63-40 Manometr do panelu MFRE 63mm 1/4" 0-40bar 1
do týdne
Kat.číslo: VS-MFRE63-40
Manometr do panelu MFRE 63mm 1/4" 0-40bar
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-MFRE63-40
Produkt není skladem
VS-MZ01-14 Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar 1
Kat.číslo: VS-MZ01-14
Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar
Kat.číslo: VS-MZ01-14
Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar
VS-MZ02-15 Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar 1
Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar
Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar
Popis
  • průměr 50mm
  • závit 1/8"
  • rozsah 0-10bar
  • zadní připojení
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-940
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm