Kat.číslo: VS-YPLH-18
L-spojka 45° 18x18
Skladem na prodejně:2 ks
ks
SKLADEM
Kat.číslo: VS-YPLH-18
L-spojka 45° 18x18
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Katalogové číslo: VS-YPLH-18
Popis
  • moderní systém pro snadné spojování trubek, bez nutnosti používat speciální nářadí
  • spojení vzniká pouhým nastrčením trubky do spojky, extremně rychlá montáž
  • rozebíratelné propojení po stištění kroužku a uvolnění svěrného prstence
  • ateriál těla mosaz, kroužek z NBR, ocelový břit
  • určeno pro potrubní rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu a řemeslnictví
  • pracovní tlak 15 bar
  • trubka 18 mm
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-BLK-004
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-BLK-004
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-3964K-H504IX
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska INOX tl. 38mm