Kat.číslo: VS-YPLH-18
L-spojka 45° 18x18
Skladem na prodejně:2 ks
ks
SKLADEM
Kat.číslo: VS-YPLH-18
L-spojka 45° 18x18
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Katalogové číslo: VS-YPLH-18
Popis
  • moderní systém pro snadné spojování trubek, bez nutnosti používat speciální nářadí
  • spojení vzniká pouhým nastrčením trubky do spojky, extremně rychlá montáž
  • rozebíratelné propojení po stištění kroužku a uvolnění svěrného prstence
  • ateriál těla mosaz, kroužek z NBR, ocelový břit
  • určeno pro potrubní rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu a řemeslnictví
  • pracovní tlak 15 bar
  • trubka 18 mm
Nejprodávanější produkty
Kód: RC-8951000059
- mazací pistole pro kartuše 215 x 50 mm a pro volné mazivo (max. 400 ml) - při každém stlačení se vytlačí jen malá část maziva (cca 4 g) - pro pečlivé, avšak úsporné mazání - progresivní spoušť pro rovnoměrnou distribuci maziva