Kat.číslo: VS-YPLH-18
L-spojka 45° 18x18
Skladem na prodejně:2 ks
ks
SKLADEM
Kat.číslo: VS-YPLH-18
L-spojka 45° 18x18
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Katalogové číslo: VS-YPLH-18
Popis
  • moderní systém pro snadné spojování trubek, bez nutnosti používat speciální nářadí
  • spojení vzniká pouhým nastrčením trubky do spojky, extremně rychlá montáž
  • rozebíratelné propojení po stištění kroužku a uvolnění svěrného prstence
  • ateriál těla mosaz, kroužek z NBR, ocelový břit
  • určeno pro potrubní rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu a řemeslnictví
  • pracovní tlak 15 bar
  • trubka 18 mm
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-80S-WIX
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-80S-WIX
Kód: KR-38112
- hydraulický zvedák s nosností do 2000kg - minimální výška pouze 75mm - prodloužené rameno - rychlý zdvih ramene - gumové sedlo
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-38112
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-2342 ... až ... KR-2345
- tepelně zušlechtěná hlava - topůrko z tvrdého ořechového dřeva - spojení hlavy a topůrka zajištěné epoxidovou pryskyřicí - kónické hrany - délka 260mm
Cena od:
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Zobrazit varianty
Kód: KR-208.105.000
- 28 dílná souprava nářadí - kleště kombinované - kleště štípací boční - kleště blitzky - nůžky univerzální - šroubovák plochý 6x38mm, 4x100mm, 5x100mm, 6x100mm, 8x150mm - šroubovák PH2x38mm, PH0x75mm, PH1x100mm, PH2x100mm - klíč stavitelný 250mm - kladivo 300g - nůž s ulamovacím hrotem 18mm - náhradní čepele 10ks - uloženo v tašce, s popruhem přes rameno
Kat.číslo: KR-208.105.000
Skladem na prodejně:6 ks
Kód: KR-3964H
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 1 spodní skšíňka s odpadkovým košem - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm - 4 závěsné děrované panely - 1+3+1 zadní výztuhy