VS-YPUL-15 L-spojka 15x15 1
do týdne
Kat.číslo: VS-YPUL-15
L-spojka 15x15
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-YPUL-15
L-spojka 15x15
Produkt není skladem
VS-YPUL-18 L-spojka 18x18 1
Kat.číslo: VS-YPUL-18
L-spojka 18x18
Kat.číslo: VS-YPUL-18
L-spojka 18x18
VS-YPUL-22 L-spojka 22x22 1
Kat.číslo: VS-YPUL-22
L-spojka 22x22
Kat.číslo: VS-YPUL-22
L-spojka 22x22
VS-YPUL-28 L-spojka 28x28 1
Kat.číslo: VS-YPUL-28
L-spojka 28x28
Kat.číslo: VS-YPUL-28
L-spojka 28x28
Popis
  • moderní systém pro snadné spojování trubek, bez nutnosti používat speciální nářadí
  • spojení vzniká pouhým nastrčením trubky do spojky, extremně rychlá montáž
  • rozebíratelné propojení po stištění kroužku a uvolnění svěrného prstence
  • ateriál těla mosaz, kroužek z NBR, ocelový břit
  • určeno pro potrubní rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu a řemeslnictví
  • pracovní tlak 15 bar, délka k ose 33mm
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28004
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufr