VS-YPUL-15 L-spojka 15x15 1
do týdne
Kat.číslo: VS-YPUL-15
L-spojka 15x15
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-YPUL-15
L-spojka 15x15
Produkt není skladem
VS-YPUL-18 L-spojka 18x18 1
Kat.číslo: VS-YPUL-18
L-spojka 18x18
Kat.číslo: VS-YPUL-18
L-spojka 18x18
VS-YPUL-22 L-spojka 22x22 1
Kat.číslo: VS-YPUL-22
L-spojka 22x22
Kat.číslo: VS-YPUL-22
L-spojka 22x22
VS-YPUL-28 L-spojka 28x28 1
Kat.číslo: VS-YPUL-28
L-spojka 28x28
Kat.číslo: VS-YPUL-28
L-spojka 28x28
Popis
  • moderní systém pro snadné spojování trubek, bez nutnosti používat speciální nářadí
  • spojení vzniká pouhým nastrčením trubky do spojky, extremně rychlá montáž
  • rozebíratelné propojení po stištění kroužku a uvolnění svěrného prstence
  • ateriál těla mosaz, kroužek z NBR, ocelový břit
  • určeno pro potrubní rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu a řemeslnictví
  • pracovní tlak 15 bar, délka k ose 33mm
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3979
- nosnost 3000 kg,nastavitelná výška 280 až 440mm - podpěra je určena k podepření při montáži a opravách na podvozku vozidla - umístěte na pevný, čistý, adhezivní a vodorovný podklad (ideální je asfaltovaná či betonová plocha) - nutno zabránit samovolnému posunu vozidla - nikdy nezvedejte a nepokládejte na podpěru vozidlo s korozí karosérie a podvozku, hrozí zřícení!! - sada 2 ks
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3979
Skladem na prodejně:3 pár
pár
Kód: KR-3964K-85S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje