Kat.číslo: XT-KL33001
Kladivo zámečnické - dřevěná násada 100 g JUCO
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-KL33001
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-KL33001
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-808.000.001
- automatický dávkovač desinfekce rukou pro nástěnnou montáž - materiál ABS a PP - kontrolní okénko vpředu - infračervený senzor pro bezdotykový provoz - ukazatel stavu baterie - určeno pro speciální desinfekční prostředek na ruce nebozdravotnická desinfekce s obsahem alkoholu až 75% - aplikační vzdálenost 3 až 10cm +-2cm - dávkování 0,4ml / 0,8ml - instalační výška 300mm nad umyvadlem nebo deskou stolu - včetně šroubů a hnoždinek - baterie AA1,5V (nejsou součástí)
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-808.000.001
Skladem na prodejně:3 ks
Kód: KR-105.301.023
- 8 dílná sada hrotů a uvolňovačů polstrování - uloženo ve speciální EVA vložce
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.023
Skladem na prodejně:3 ks
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce