Kat.číslo: XT-KLS230314
Brusný výsek na suchý zip PS21FK 150 mm zr. 80 KLINGSPOR
do týdne
Kat.číslo: XT-KLS230314
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-KLS230314
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32026
- lampa 35W COB LED 230V/50Hz s hliníkovým korpusem - ultra silná, ale úsporná pro optimální širokoúhlé 120° osvětlení - pevný a lehký korpus pro průmyslové nasazení - životnost LED až 50.000 hodin - nízká provozní teplota pro delší životnost - 5m napájecí kabel H05WF 2x0,75mm2 - IP67 ochrana proti silnému proudu vody